Poszewka na poduszkę z koszuli

Witam Was kochani.

Dzisiaj postanowiłam po długiej przerwie zrobić coś dla siebie….napisać ten post :) Ale zaszalałam co? heheh :)

Piszę ten post słuchając bardzo interesującego i pouczającego można by  powiedzieć – wykładu na temat zdrowego żywienia.

Od pewnego czasu powróciłam do tematów które kiedyś bardzo mnie interesowały, jednak szybkie życie, piętrzące się sprawy do załatwienia i wiele rzeczy o których nawet nie mogę tutaj wspomnieć z pewnych dla mnie przyczyn , sprawiły że zapomniałam całkowicie o zdrowym żywieniu, o tym co dla naszego organizmu odpowiednie i zdrowe przede wszystkim :)

Cieszę się, że zmądrzałam (nie wlewam sobie ;) , cieszę się że zaczęłam wgłębiać się w zdrowy styl życia ,że poznałam też osoby które są bardzo blisko z tym tematem ,  bo widzę tego efekty :)  Nawet nie mamy pojęcia jak bardzo przemysł farmaceutyczny przyczynia się do powstawania chorób, trucia nas i naszych dzieci, przemysł spożywczy zatruwa nas chemicznym jedzeniem, ale na szczęście są tacy ludzie , którym powinniśmy dziękować za to, że otwierają nam oczy.

Z miejsca polecam książkę ” Ukryte terapie ” Jerzego Zięby . Można też zobaczyć go na Youtube, np Ukryte terapie, cz.6

Jak dla mnie jest to dosłownie nowa furtka do lepszego życia  w zdrowiu, ale żeby mnie zrozumieć trzeba naprawdę obejrzeć Ukryte terapie bądź przeczytać. Byłam na Seminarium Jerzego Zięby we Wrocławiu. Powalił mnie na łopatki  swoją ogromną wiedzą. Stosuję się do jego zaleceń i czuję się naprawdę rewelacyjnie!

Mam ochotę wykrzyczeć poprzez pisanie to wszystko czego się dowiedziałam, jak to zastosować i po co to robić, ale musiałabym pisać chyba trzy dni, heheh..:)  Abstrahując od  wstępu mojego wpisu , chcę pokazać Wam jak zrobiłam poszewkę na poduszkę z koszuli :)

Proste i szybkie :)

Sorki za wygniecioną koszulę, ale nie kłamiąc przyznam, że zwyczajnie nie chciało mi się jej prasować,

tym bardziej że wiedziałam, że za chwilę i tak to będzie zbędna czynność, bo koszula stanie się poszewką, heheh

Z braku czasu nie robiłam zdjęć przedstawiających krok po kroku jak uszyć poszewkę z koszuli, jednak uwierzcie mi, że jest to bardzo proste.

Trzeba odciąć całą górę powyżej pach. Następnie przyłożyć poduszkę do materiału wywróconego na lewą stronę,  odrysować linie i szyć wzdłuż nich. Poszewkę wywinąć na prawidłową stronę i włożyć poduszkę, zapiąć guziki i gotowe

Tutaj poszewka dekoracyjna z przodu i z tyłu

Nie mogę ominąć jeszcze jednej kwestii, która mnie irytuje :)

A mianowicie naszego nastawienia do życia, naszego ciągłego marudzenia, naszego narzekania na rzeczy, które dla innych to pikuś .

Wrzucam utworek tak świetny, że mogę go cały czas słuchać i oglądać !

Daje mi powera, daje moc, bo pokazuje prawdziwą sytuację, która może przytrafić się każdemu. To jest faktycznie problem, ale koleś pokazuje żeby się nie łamać, że każdy dzień przynosi nowe możliwości.

Rewelacja ;)

Rudimental – Waiting all night ft. Ella Eyre


Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Zostaw odpowiedź