Nowy dział na moim blogu – WNĘTRZA

Jejku! Dlaczego doba ma tylko 24h? Ja potrzebuję chyba dwa razy tyle. Mam tyle do zrobienia ,że już sama nie wiem co jest priorytetem. Chciałabym zrobić wszystko na raz , ale jeszcze nie nauczyłam się jak to robić, heheh…:) Dlatego wybrałam z tych setek pomysłów które krążą mi w głowie, rzeczy niezrealizowanych i spraw ”do zrobienia na już” , że sobie odpuszczę i napiszę ten post :)

Stwierdziłam ostatnio, że żyję na wysokich obrotach i cholerka jakoś nigdy nie mam dość ;) To jest normalne, czy podchodzi lekko pod jakieś zaburzenia? Generalnie chodzi o to, że ja nie mogę nic nie robić i dosłownie się wypalam jak się chwilę ponudzę :( Dużo się w moim życiu dzieje, ale cieszę się z tego.

Kochani postanowiłam dodać do bloga nowy dział – Wnętrza :)  

Nie wiem sama , czy to dobry pomysł, ale nie mam obecnie czasu na zakładanie odrębnego bloga o tematyce wnętrz , a nazwa modowisko może przecież oznaczać wszystko.W końcu taka nazwa nie obliguje do niczego. Modowisko jak nazwa wskazuje to moda, a moda przejawiać się może dosłownie we wszystkim, więc  nie muszę dodawać tutaj tylko i wyłącznie ciuszków, które przerobiłam ,ale też inne rzeczy takie jak np. komoda po mojej babci, czy kwietnik ze skrzynki po owocach :)

Na pierwszy rzut idzie komoda :) Uwielbiam ją , ponieważ patrząc na nią (stoi w moim holu) przypominam sobie moje beztroskie dzieciństwo. Komoda stała na strychy u mojej babci . Miałam tam z bratem swoją bazę. Strych podzieliliśmy ogromną zasłoną na dwie części. Brat jest starszy to wybrał sobie tą lepszą połowę ;) Przez moją trzeba było przejść, aby zejść ze strychu, heheh, heheh…ale i tak było rewelacyjnie. Po wielu latach postanowiłam odnowić staroć i teraz mogę cieszyć się nią i wspominać te wspaniałe chwile :)

 

Komoda przed …

Komoda w trakcie …

 

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Zostaw odpowiedź