Leginsy – jak zrobić leginsy z dziurami, farbowanie odzieży, diy clothes

Hej ludziska! Dzisiaj kolejny raz nie wrzucę torebki, bo zamiast robić rączki do niej , zajęłam się moimi leginsami, które były w bardzo dobrym stanie, ale miały jedną dziurkę przez co nie mogłam ich nosić. No i właśnie ta jedna mała dziurka zmusiła mnie do pocięcia leginsów ! A przy okazji je pofarbowałam, bo co to za radocha pokazać leginsy z dziurami? Musiałam coś jeszcze wykombinować, a że miałam barwniki do tkanin to nie musiałam zbytnio się męczyć. Fajna sprawa z tymi barwnikami. W kilka chwil można mieć całkiem inny ciuch. Dzisiaj wpadło mi do głowy kilka nowych pomysłów i chyba znowu pobuszuję w szafie mojego męża…;0)

Moje motto na dziś :’„Sztuka życia polega mniej na eliminowaniu naszych problemów, a bardziej na rozwijaniu się dzięki nim”. 

To jest prawda i w moim przypadku to się sprawdza. Każda życiowa sytuacja sprawia , że jestem mądrzejsza o kolejne doświadczenie i zawsze staram się wyciągać z tego wnioski i nie popełniać kolejny raz tego samego błędu. Gdybym mogła dużo rzeczy bym naprawiła lub nie dopuściła do wielu sytuacji, ale każdy popełnia błędy dlatego trzeba żyć dalej i nie patrzeć za siebie. Ważne to co przed nami. Mam tyle planów i marzeń, że szkoda mi czasu na zamartwianie się, a problemy zawsze były i zawsze będą. Takie już jest to życie.

Utwór na dziś : Viky Red – Love You

Leginsy przed przeróbką

Oto ta nieszczęsna dziurka

Pocięłam leginsy

Złożyłam leginsy na pół tak żeby dół nogawek i pas były razem złożone. Rozpuściłam czarny barwnik do tkanin według instrukcji na opakowaniu i zanurzyłam tylko pas i nogawki, natomiast reszta została biała. Gotowałam to pół godziny i po tym czasie dosypałam sól kuchenną żeby farba się utrwaliła i gotowałam jeszcze jakieś 20 min. Potem zrobiłam to samo z częścią białą, ale również zanurzyłam tylko kawałek.

Pierwotny wygląd leginsów po farbowaniu

Jak leginsy wyschły , rozpuściłam barwnik do tkanin w kolorze pistacjowym i zanurzyłam w nim już całe leginsy. Trochę nie bardzo wygląda mi to na kolor pistacjowy, ale podejrzewam, że dałam za mało wody i barwnik nie rozcieńczył się do koloru pistacjowego tylko wyszedł dużo ciemniejszy, ale m się i tak podoba.

Oto moje dwukolorowe  leginsy z dziurami 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Komentarzy: 2 do wpisu Leginsy – jak zrobić leginsy z dziurami, farbowanie odzieży, diy clothes

  1. Klaudia pisze:

    Super pomysł i świetne wykonanie :) )

  2. KArolina pisze:

    ekstra

Zostaw odpowiedź