Kurtka jeans – Eva Minge i przypinki

Kolejny dzień mija po tym co było i jeszcze przed tym co nastąpi. Myśli się buntują, w głowie wielkie halo, bo wszystko wydaje się nagle inne. Kiedy choroba doświadczy człowieka a przy tym piętrzą się problemy, których nie ogarniasz, wtedy  masz  zupełnie inne spojrzenie na życie, na ludzi, na to co mówisz i czynisz. I tak jest ze mną, ale w tym wszystkim mam tyle szczęścia, że odziedziczyłam po rodzicach wielki optymizm i to dzięki temu jestem taka jaka jestem i z każdej sytuacji staram się wyciągać te pozytywne strony. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży, bo z natury nie jestem marudą i nie chcę , aby ten blog zamienił się w wielki zbiór moich żali. Raczej wolę pozytywnie napędzać do życia…;0) Trzeba jednak zrozumieć, że nie zawsze wszystko układa się wzorowo, bo wtedy życie byłoby nudne prawda?

Więc żeby nie było nudy wrzucam foty kurtki , do której przypięłam przypinki. Chcę pokazać jak za pomocą kilku kolorowych ”broszek” można trochę ożywić ciuchy i dodać im trochę ”nowego życia”. Jest to kurtka Ewy Minge, którą kupiłam jakieś 7 lat temu, hihi…;0) Prawdę mówiąc rzadko ją ubierałam,ale teraz wyciągnęłam z szafy, obcięłam kołnierzyk, którego nigdy nie lubiłam, bo dziwnie się wywijał do góry i przypięłam kolorowe znaczki…;0) Najfajniejsze w tych przypinkach jest to, że nie przytwierdzasz ich na stałe i zawsze można je odpiąć, bo fajnie z tym wygląda torebka, spodnie, bluzka, czy kurtka a nawet buty!

Dziewczyny! nie bójcie się eksperymentować. To tylko od Was zależy jak same czujecie się ze sobą. Nie patrzcie na innych, bo ta nosi to , więc ja też to muszę mieć. Wręcz przeciwnie. Pozwólcie ponieść się własnej wyobraźni, fantazji…;0) Załóżcie kapelusz jak macie na to ochotę, ubierzcie okulary z wielkimi oprawkami, miksujcie zwiewne ciuszki z ciężkimi materiałami, róbcie co chcecie! Noście kolorowe ubrania, czarne, białe. Po prostu to co lubicie. Otwórzcie się na Świat. Ja uważam, że modne jest teraz wszystko! A trendy w modzie wyznaczasz Ty sama!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A na koniec SMILE FOR ALL

 

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Komentarzy: 1 do wpisu Kurtka jeans – Eva Minge i przypinki

  1. Ariana pisze:

    Super <33 Mam taką i zrobiłam ! :D . Bardzo fajne sposoby :)

Zostaw odpowiedź