Kombinezon z żabotem – jak przerobić ?

Hej! Podejrzewam, że to mój ostatni wpis na dłuższą chwilę..;( Niestety nie mam czasu na przerabianie ciuchów, bo czas mnie goni z remontem, a do tego muszę dopiąć na ostatni guzik pierwsze urodzinki mojego najcudowniejszego synka , które wyprawiamy w sobotę. Piszę, że to mój ostatni wpis na jakiś czas dlatego, że już w niedzielę uderzam do szpitala, a w poniedziałek mam operację kręgosłupa i niestety nie będę mogła  usiąść przy moim kochanym ”Łuczniku”. Ale za to biorę do łóżka zeszyt i ołówek i będę swoje pomysły przelewała na papier , żeby później  je realizować. Mam kilka pojemników i worków z ciuchami do przerobienia, więc coś czuję , że zimę będę miała z głowy, heheh…;0)

Dzisiaj wrzucam kombinezon, który dostałam od cioci Marysi. Dzięki wielkie cioteczka! Jak to czytasz to przesyłam Ci słodkie buziaki…;0)

Kombinezon miał żabot, który nie bardzo przypadł mi do gustu, za to delikatny materiał i przede wszystkim kolor ciuszka na maxa mi się spodobał dlatego odprułam żabot i lekko przerobiłam przód dodając ozdobną broszkę w kształcie kwiatka…;0)

Moje motto na dziś :” czas ucieka,dla­tego wy­korzys­taj każdą chwilę i każdą se­kundę swo­jego życia”

Utwór na dziś : Schnazzy – Import Life 2 , Portland

 

 kombinezon z żabotem przed przeróbką

 

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Komentarzy: 4 do wpisu Kombinezon z żabotem – jak przerobić ?

 1. Monika pisze:

  no bardzo sexi w tym wyglądasz :)

 2. Paula pisze:

  Uuuu kochana!!! No rewelka podoba mi się na maxa!!! Popieram Monię bardzo sexi:)

 3. admin pisze:

  hihi, dzięki…;0)

 4. admin pisze:

  wielkie dzięki…;0)

Zostaw odpowiedź