Jak zrobić naszyjnik ze starej biżuterii ?

Hej kochani! Po bardzo długiej i męczącej dla mnie przerwie pomału wracam na modowisko :) Jestem od jakiegoś miesiąca zajechana totalnie, nie mam na nic mocy, a samopoczucie to jakaś masakra, ale liczę na to że niedługo miną te gorsze ”uroki ciąży” i będę mogła normalnie funkcjonować i zająć się trochę blogiem. Dzisiaj wrzucam tutorial – jak zrobić naszyjnik z łańcuszków. Podejrzewam, że każdy znajdzie jakieś łańcuszki bez zapięć lub takie które się kiedyś zerwały, a szkoda było wyrzucić. Ja już nic nie wyrzucam, bo zawsze może coś się przydać :)

Motto na dziś : ‚ ‚Codzienne porachunki z życiem są najważniejsze… dają najwięcej energii do wzbijania się ponad chmury ”

Utwór na dziś – Don’t You Worry Child -Swedish House Mafia (ostatnio ulubiony utwór męża i synka :)

 

Naszyjnik zrobiłam z łańcuszków różnej długości. Znalazłam też czarny łańcuszek i rzemyk od starego wisiorka, więc wszystko wykorzystałam. Do tego kilka kółeczek na których powiesiłam kolce , ale zamiast kolców mogą być inne zawieszki.

Po obu stronach do kółeczek przymocowałam łańcuszki i do jednego końca zapięcie, które można również wykorzystać ze starej biżuterii. Na samym końcu w kilku miejscach powiesiłam zawieszki w kształcie kolców i naszyjnik gotowy …;0)

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Zostaw odpowiedź