Jak szybko i tanio zmienić wygląd bluzki ? barwnik do tkanin

Dzisiaj moje motto brzmi : ”Czasem w życiu napotykamy przeszkody, których nie możemy uniknąć. Jednak pojawiają się one nie bez przyczyny. Zrozumiemy  to dopiero wtedy gdy je pokonamy”

To jest odpowiedni cytat dla mnie na dzisiejszy dzień, bo od rana właśnie życie stawia przede mną wyzwania i rzuca kłody pod nogi, jednak z jedną przeszkodą już sobie poradziłam, hihi…;0) Działam dalej i muszę zwalczyć kolejne bariery, bo tak jak już wcześniej pisałam w którymś poście , co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Jednak nie zrozumiem chyba nigdy działań pewnych, niegdyś bliskich mi osób, które niestety zburzyły w pewnym sensie moje spojrzenie na wiele rzeczy, ale cóż , przecież nikt nie powiedział, że życie jest proste. Nauczyłam się jak łatwo można się sparzyć i często bywa tak, że bardziej można liczyć na obcą Ci osobę niż na kogoś z grona Twoich bliskich. Życie płata różne figle i miesza ze sobą różne emocje. Rok temu byłam pewna, że nigdy nie dojdę do porozumienia z pewną osobą , natomiast kilka innych osób uważałam za bardzo mi bliskie i myślałam, że jestem z nimi w dobrych stosunkach. Życie napisało mi jednak inny scenariusz i ten rok przyniósł mi wiele rozczarowań i dużo zmian. Z jednymi doszłam do porozumienia, z innymi straciłam wspólny język. Ciężkie to jest , ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ja wiem, że nie ma sensu się kłócić i rozdrapywać ran, bo życie jest zbyt krótkie. Niestety wiele osób nie myśli o tym, że dzisiaj jesteś a jutro może Cię nie być. Ja już tak myślę. Kiedyś faktycznie nie patrzyłam na to w ten sposób, ale teraz wiem, że trzeba dostrzegać tylko pozytywne strony życia i cieszyć się każdą chwilą, bo prawda jest taka, że gdy spotka kogoś z Twoich bliskich nieszczęście to wtedy nie patrzysz, czy jesteście ze sobą skłóceni, czy nie, ale współczujesz i chcesz pomóc. Ale dlaczego tylko wtedy? Dlaczego nie można żyć ze sobą na dobre i na złe? I tutaj dziękuję moim rodzicom, że jestem jaka jestem i swoje szczęście zawdzięczam właśnie im, bo pokazali mi co jest w życiu ważne, a z czego należy się śmiać…;0)

Ale się rozpisałam…;0) Naszły mnie jakieś sentymentalne myśli i przynajmniej mam gdzie się wyżyć, heheh…;0) Od zawsze lubiłam pisać. Prowadziłam kiedyś pamiętniki , w których opisywałam każdy swój dzień i na szczęście zostawiłam je sobie na pamiątkę a teraz jak czytam niektóre kawałki to padam ze śmiechu i myślę sobie, co ja miałam wtedy w głowie! hehe,…;0) Aż mi się micha cieszy jak to piszę, hihihi…;0) Teraz ta strona jest w pewnym sensie formą mojego pamiętnika…;0)

Dobra, nie będę już Was zamęczała swoimi sentencjami i biorę się do konkretów. W sumie nie ma tutaj wielkich rewolucji, bo w zasadzie to zmiany wyglądu swojej bluzki użyłam tylko barwinka do tkanin kupionego na allegro za 1 zł ….;0)

Postanowiłam przefarbować bluzkę , bo miała kilka małych plamek, których nie można było sprać, a do tego kolor był jakiś zszarzały. Do biegania po domu i dworze idealna !

Myślę,że ten utwór też dużo mówi i pasuje do mojego wpisu- Fenomen-Dwulicowi Ludzie

 

 

 

Spodenki wybielone w ACE

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Komentarzy: 2 do wpisu Jak szybko i tanio zmienić wygląd bluzki ? barwnik do tkanin

  1. Arina pisze:

    Sprawdziłam i efekt faktycznie bajeczny !

Zostaw odpowiedź