Jak przerobić za ciasne spodnie ? – jeans, tasiemka – Do it Yourself

Hejka! Wskoczyłam szybko na kompa, żeby dodać ten wpis, bo akurat synek zasnął, a mam jeszcze dzisiaj dużo rzeczy do zrobienia i muszę sobie jakoś czas zorganizować, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, heheh…;0)

Wrzucam foty spodni nad którymi męczyłam się 3 dni, bo początkowo zrobiłam szlufki ze słabego materiału i jak przeciągnęłam tą srebrną tasiemkę i ubrałam spodnie to wszystko się porozrywało i musiałam powycinać te szlufki na całej długości i pomyśleć co zrobić, żeby było ok. Obcięłam kawałek materiału  z obu nogawek i zrobiłam z nich porządne, szerokie szlufki przez które przeciągnęłam tasiemkę ozdobną. Teraz wszystko się dobrze trzyma i mogę nosić spodnie….;0) No i muszę dodać, że przerobiłam te spodnie dlatego, że były za ciasne. Stąd taki pomysł, aby je poszerzyć….;0)

Sentencja na dziś : ”Kiedy komuś uda się przekroczyć granice przeciętności w jakiejkolwiek sferze, zazwyczaj uważamy go za jednostkę zainspirowaną. Cała wielka sztuka, wszelkie zapisane objawienia, cała prawdziwie twórcza i konceptualna praca, wszelkie nowe materialne wynalazki – gdy naznaczone geniuszem – są wynikiem spontanicznego stanu, w którym wena i natchnienie prowadzą człowieka za rękę ”

Utwór na sobotę..;0) – Bora Bora Amnesia Ibiza 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

1 Pingbacki & Trackbacki do wpisu Jak przerobić za ciasne spodnie ? – jeans, tasiemka – Do it Yourself

Zostaw odpowiedź