Jak przerobić sweterek ? how to convert sweater ?sweterek z ćwiekami

No i przyszła zima, której niestety tak bardzo nie lubię…;0(. Mroźno na dworze się zrobiło, więc musiałam wygrzebać swoje ciuchy z długim rękawem. Między innymi wytargałam z szafy sweterek o którym całkiem zapomniałam i którego raczej bym już nie nosiła, bo nudny taki jakiś był i cały czarny, więc wzięłam pasek od spodni z ćwiekami, który kupiłam kiedyś za 8 zł , odczepiłam ćwieki i ozdobiłam nimi sweterek…;0)  Na allegro 10 szt takich samych ćwieków kosztuje 1zł + koszt wysyłki. Wniosek z tego taki, że się nie opłaca, bo  taniej wychodzi kupić taki pasek  w którym jest 140 ćwieków…;0) Sweterek miałam ozdobić kolcami, ale czekam jeszcze na przesyłkę, a nie mogłam już się doczekać żeby wrzucić coś na bloga, więc zamiast kolców są piramidki….;0)

Moje motto na dziś :  “Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna. “

Utworek na dziś: ” Beonce – Party ft. J Cole ( zwróćcie uwagę jakie Beonce ma zajebiste buty. Zawsze  podobały mi się  jej buciorki)

Sweterek przed przeróbką

Pasek z ćwiekami za 8 zł (udany zakup – tani i praktyczny)

pasek z ćwiekami

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Zostaw odpowiedź