Jak przerobić starą bluzkę?

Dzisiaj mam takiego powera, że masakra. Nie pamiętam kiedy tak się wyspałam. Mój synek obudził się w nocy tylko raz na jedzenie , a resztę nocy przespał spokojnie, więc ja też jestem wypoczęta. Teraz robi sobie drzemkę, a ja szybko wleciałam na neta, żeby dodać wpis. Obiecałam , że wrzucę torebkę, ale niestety jeszcze jej nie skończyłam. Muszę zrobić tylko rączki i będzie gotowa. Nie chcę odpalać teraz maszyny do szycia, bo synek się obudzi tak więc muszę odłożyć to na jutro…;0) A dzisiaj pokazuję jak przerobić starą bluzkę ? Pomysł nie jest mój. Wyczaiłam to na jakiejś stronce modowej i postanowiłam spróbować. Fajne jest to, że do przerobienia bluzki nie potrzeba w tym przypadku maszyny do szycia. Wystarczą same nożyczki. Pomysł z ramiączkami zgapiłam, natomiast wiązany dół wymyśliłam sama, ponieważ jak bym nie związała ze sobą tego dołu to wtedy bluzka bardzo się marszczyła i nie wyglądało to ciekawie.

Moje motto na dziś : ”Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć czasu”

Monia specjalnie dla Ciebie ten taniec o którym Ci wczoraj mówiłam jak piłyśmy pyszną kawkę : Gangnam style ( Ten utwór dodałam poprzednim razem, ale dzisiaj wrzucam go jeszcze raz ze względu na sam układ choreograficzny ).

bluzka przed przeróbką

wycięłam rękawy, lamówkę przy szyi i obszycie dołu

złożyłam tył bluzki na pół i wycięłam trójkąt

z całej długości  rękawa odcięłam wąskie paski . Ramiączka związałam ze sobą tymi paskami. Na samym dole zrobiłam rozcięcie, wycięłam mały trójkąt i związałam ze sobą końce.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Zostaw odpowiedź