Jak przerobić bluzkę ?

Jest godz. 5:30 a ja nie śpię od 3:30. Padam ze zmęczenia, prawie nic nie widzę. Mój synek się obudził i nie mógł spać, więc musiałam bujać go w wózku. Pół godz temu postanowiłam odpalić kompa, zrobiłam kawę, poczytałam trochę nowinek na sfora.pl i co chwilę muszę bujać wózkiem, bo ten mały oszołom nie chce spać. Niby śpi, ale ciągle się przebudza a jak go odkładam do łóżeczka to jest krzyk, heheh..;0) Muszę poczekać aż dobrze zaśnie i wtedy go położę.Kawa nie pomaga ;( Ciekawe o której pójdę spać ? Szkoda już się kłaść o tej godzinie, ale nie wiem czy wytrzymam , bo nie dość że poszłam spać o 24:00 to jeszcze do tego nie śpię od 3:30. Mam dzisiaj trochę spraw do załatwienia, więc chyba jednak się skuszę na małe ”dospanie”.

Szukałam odpowiedniego cytatu do mojego obecnego stanu, ale nic nie znalazłam. Mam tylko to:

Zmęczenie - przejściowe zmniejszenie zdolności do pracy spowodowane przez brak rezerw energetycznych. W czasie zamiany cukru w energię, organizm wytwarza też kwas mlekowy, który gromadzi się w mięśniu używanym w danej chwili i wywołuje uczucie zmęczenia. W wypadku odczuwania zmęczenia, należy położyć się i nie dopuścić do utraty ciepła przez ciało. Zmęczenie jest reakcją fizjologiczną chroniącą przed dalszą zbyt intensywną pracą. Tak, więc spadam do spania…;0) Synek też zasnął. A zdjęcia wrzucę później.

No i jestem! Synek zasnął o 6:00, więc ja też się położyłam. Obudziliśmy się o 9:00. Teraz jest 13:25 a ten mały szkrab już robi drzemkę, więc ja szybko wrzucam fotki bluzki, którą wczoraj zrobiłam. Zajęło mi to godzinkę. Szybka modyfikacja i bluzka wygląda inaczej. Nie przepadam za bluzkami z rękawkiem dlatego postanowiłam je obciąć. Teraz wygląda tak:

bluzka przed przeróbką

odcięłam rękawy, zostawiając kawałek materiału w zapasie , żeby zrobić zakładkę do obszycia

obszyłam na maszynie obcięte rękawki

bluzka bez rękawków gotowa

praską kaletniczą zacisnęłam oczka

bluzka po przeróbce

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Zostaw odpowiedź