Jak przerobić bluzkę na styl militarny ?

Zastanawiacie się czasami jak będzie wyglądało Wasze życie za kilka lat? Ale pytam poważnie. Czy kiedykolwiek myśleliście o tym jak Wasze poczynania i decyzje wpłyną na Waszą przyszłość? Zastanawialiście się, czy nie wyrządzacie lub nie wyrządzaliście komuś krzywdy, albo czy za te kilka lat będziesz dalej żył z tymi samymi ludźmi  lub czy Wasze życie tak się zmieni, że nawet by Ci się to nie wyśniło ? A może wygrasz w totka, a może umrze Ci ktoś bliski , albo zachorujesz na ciężką lub nieuleczalną chorobę ? I co wtedy? Myślałeś o tym kto się wtedy Tobą zajmie lub Twoimi dziećmi? Pewnie nawet do głowy Ci to nie przyszło. A ja wiem, że trzeba myśleć o wszystkim i to jakie jest lub będzie moje życie zależy tylko ode mnie. To ja kształtuję swoje życie i świat wokół mnie. Są sytuacje, którym nie sprostam, które są niezależne ode mnie, ale mam świadomość tego, że 90 % mojego życia , tego co czuję i jaka jestem zależy tylko ode mnie. To zależy ode mnie, czy wpadnę w pułapkę , czy dam się omamić lub czy przegram walkę. To ja jestem kowalem swojego losu ! I to tylko ja jestem odpowiedzialna za swoje czyny. Kiedyś nie miałam tak w głowie. Żyłam z dnia na dzień, nie myśląć o nikim i niczym. Popełniałam wiele błędów, nawet jeszcze do niedawna (kilka lat wstecz) których nigdy w życiu bym nie powtórzyła. Nauczyłam się na swoich błędach wielu rzeczy, zobaczyłam jak ”pachnie życie” i że wcale nie jest usłane różami. Zrozumiałam jak ważne są rzeczy z pozoru błahe, jak przeciętni mogą okazać się ludzie i jak kruche jest życie. A przecież każdy ma nadzieję, że będzie żył długo…… Dążę do tego, że staram się cały czas zrozumieć pewne sprawy i tak bardzo jak bym chciała je zrozumieć tak bardzo się w tym gubię, a mogłabym już książkę o tym napisać. Byłaby ciekawa – uwierzcie mi! Niestety nie mogę, ale to tylko ze względów osobistych. Niemniej jednak chcę zakończyć mój wpis taką puentą :

” Mówi się,że to ludzie bu­dują nasze życie,lecz jest to stwier­dze­nie praw­dzi­we jak i za­razem fałszy­we. Fałszy­we,bo to my budujemy  nasze życie, a praw­dzi­we bo ludzie są w nim ma­teriałem do budowy ”

Dzisiaj nastawiona bojowo do kilku spraw przedstawiam bluzkę w stylu militarnym

Na początku wyglądała tak

bluzka diy

Zrobiłam z niej ombre i wyglądała tak

 Ostatecznie przefarbowałam ją czarnym barwnikiem, dodałam kilka naszywek, tasiemkę i dżety termoprzylepne oraz oczka kaletnicze i wyszła bluzka w stylu militarnym

ciuchy diy

diy clothing

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Komentarzy: 2 do wpisu Jak przerobić bluzkę na styl militarny ?

  1. Monika pisze:

    no i git :) dla mnie bomba :) powoli, powoli znów zaczynasz działać :)

  2. wiola pisze:

    może kiedyś napiszesz książke o tym jak żyć,jakiś poradnik pozytywnego myślenia masz wielki potencjał do tego.

Zostaw odpowiedź