Bokserka – farbowanie barwnikiem do tkanin

Ostatni mój zakup mogę nazwać wybrykiem natury, heheh…;0) Kupiłam buty, które mają kolor zbliżony do różowego, ale ja tłumaczę to sobie , że to jest kolor malinowy. Dobrze mieć swoje spojrzenie na Świat nie? Dzisiaj patrzę na wszystko przez różowe okulary! Takie jak te , które są na fotkach. Okulary to wina mojego męża. Prawie zmusił mnie do ich kupna. Kosztowały całe 9,90 zł! hihihi…;0) Dlatego je wzięłam, bo dalej nie mogę przekonać się w 100% do różowego koloru, chociaż Kasia (moja kosmetyczka) i Monia (moja przyjaciółka) namawiają mnie wręcz żebym spróbowała choć troszkę tego landrynkowego koloru. Monia nie mogła ostatnio się na mnie napatrzeć, heheh…;0)  No i chyba małymi kroczkami faktycznie zaczyna mi się podobać, bo ten zakup butów aż mnie zdziwił i tym samym zmusił mnie do zafarbowania bokserki na kolor MALINOWY!!!!! Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że kolor malinowy zrobiłam z barwnika do tkanin w kolorze wiśniowym. Ostatnio idę na łatwiznę i zajmuję się ciuchami, które wymagają mało pracy, ale po prostu nie mam czasu. Spódnicę dżinsową ze spodni już zaczęłam robić . W zasadzie jest już uszyta, ale nie jest wykończona, więc podejrzewam, że na dniach  ją skończę. A dzisiaj wrzucam moją malinową bokserkę.

 

Moje motto na dziś : ”Cza­sem war­to po­pat­rzeć przez tęczo­we szkiełko różowych okularów  - wte­dy świat nie wy­daje się ta­ki czarno-biały ”.

Oglądacie Mam Talent ? Posłuchajcie jak fajnie  koleś zaśpiewał. Mój mąż tego wczoraj cały czas słuchał -Dawid Rajfur

 

 

 

 Wczoraj dostałam piękne kwiaty od bardzo miłego Pana Waldka…;0) Od razu wiedziałam, że muszą pojawić się na moim blogu, heheh…;0)

 Kasia, dzięki za pazurki….;0) Uwielbiam koloryyyyyyyy

 Wszystko zaczęło się od butów. No wpadły mi w oko i nic nie poradzę, ale kolor  jest malinowy a nie różowy?

 

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Komentarzy: 2 do wpisu Bokserka – farbowanie barwnikiem do tkanin

  1. Monika pisze:

    No i to mi się podoba :) różowy nie jest zły :) nie trzeba być od razu różową landrynką ale pojedyncze akcenty chyba nikomu źle się nie kojarzą :)

  2. admin pisze:

    No nie, nie…;0) Niech Ci będzie maleńka!

Zostaw odpowiedź