Bluzka z flagą – dżety, flaga brytyjska

Wczoraj dostałam kolejny komentarz : ”Tandetne te przeróbki”.

Tandetne, ale moje…;0) I to mnie cieszy…;0) Oczywiście dziękuję za tą opinię. Nie narzucam nikomu swojego stylu. Robię to co lubię i noszę to co mi się podoba , a nie to co powinno podobać się innym, ale fajnie, że mój blog zaczyna wyzwalać w ludziach tyle różnych emocji. Jednym się podoba, innym nie. Takie jest życie i dziwne byłoby gdyby wszystko wyglądało tak samo i każdemu podobały się te same rzeczy. Życie nie byłoby wtedy takie skomplikowane. A tak przynajmniej coś się dzieje…;0)

Moje motto na dziś :

” Jeżeli kiedyś np. usłyszałeś, że Twoje wypracowanie jest przeciętne, odnosiłeś owo słowo „przeciętne” do całej swojej osoby, do swoich możliwości i talentów.
To błąd. Marne być może było to, co napisałeś, ale z pewnością nie Twoja osoba, a po drugie, zauważ, kim tak naprawdę był ten, który Cię ocenił.
Jestem pewna, że sam miał mnóstwo kompleksów i niską samoocenę. Gdyby było inaczej, nie usłyszałbyś negatywnej oceny. Potrafiłby z tego, co napisałeś, wybrać chociażby jedno zdanie, chociażby jeden fragment, który z pewnością był dobry, i podkreślić, że jednak coś potrafisz” 

Utworek : Armin Van Buuren feat Christian Burns – This light between us

Dzisiaj flaga ! Amerykańska już była na spodenkach, polska była na euro i teraz brytyjska , bo taką miałam zachciankę. Koszulka oczywiście męża…;0) Użyłam do przeróbki, nożyczki, maszynę do szycia, farby do tkanin, dżety termoprzylepne i moje zdolności plastyczne odziedziczone po tacie, chociaż przyznam szczerze, że wcale zdolności nie są potrzebne, bo namalowanie takiej flagi jest bardzo proste i każdy to potrafi…;0) Moja bluzka z flagą wygląda tak:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi! Diggnij StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

Powiązane wpisy

Komentarzy: 5 do wpisu Bluzka z flagą – dżety, flaga brytyjska

 1. Monika pisze:

  ciekawe czy ten kto napisał że to tandetne potrafiłby zrobić coś takiego. Bo takich bluzek w sklepach jest pełno i wcale nie są tanie. A wystarczy trochę pomyśleć i proszę jakie świetne efekty :) A iść do sklepu i kupić to żadna sztuka :)

 2. Paulina pisze:

  Skoro ktoś twierdzi, że tandetne to po co wogóle zagląda na tego bloga???

 3. Nie mogę nie pгzytаknąć, ωіeгzę,
  że naa tym nie poprzeѕtanіеsz!
  Ζaprаszam jеdnoсześnіе do
  siebіe:D!

 4. Natala pisze:

  Jakie to farby ? odpowiedz proszę….

 5. admin pisze:

  Są to farby do malowania na tkaninie. Na Allegro jest tego mnóstwo :)

Zostaw odpowiedź